Unikalny 3-etapowy system szkoleniowy:

Podczas pierwszego poziomu szkolenia nauczysz się prawidłowo ustawiać rower w oparciu o zasady kolarskiego bikefittingu, poznasz zasady bezpieczeństwa i efektywności stosowanych techniki jazdy na rowerze stacjonarnym. Zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu anatomii oraz fizjologii wysiłku fizycznego. Dowiesz się jak prawidłowo przeprowadzić zajęcia INTRO dla nowych klientów.

Cena: 890zł z VAT – obowiązuje rejestracja oraz wpłata zaliczki 300 zł najpóźniej 5 dni przed planowanym szkoleniem

Promocja!

Podczas drugiego poziomu szkolenia dowiesz się jak samodzielnie przygotować oraz prowadzić zajęcia. Nauczysz się układać swoje zajęcia krok po kroku korzystając ze specjalnie przygotowanych wykresów oraz programów do tworzenia podkładów muzycznych. Poznasz system treningowy w oparciu o badania wydolnościowe oraz pracę z pomiarem mocy. Dowiesz się jak dbać o właściwy wizerunek i co determinuje sukces w pracy instruktora. Poznasz zalety pracy w klubie fitness oraz zagrożenia jakie niesie za sobą wykonywany zawód.

Cena: 800 - 890 zł z VAT – obowiązuje rejestracja oraz wpłata zaliczki 300 zł najpóźniej 5 dni przed planowanym szkoleniem

To 5 dniowe szkolenie w formie obozu sportowego, które odbywa się raz w roku w miesiącu lipcu w miejscowości Czarna Góra k/Stronia Śląskiego. Phase Three to treningi MTB w górskim terenie jak również zajęcia indoor cycling na świeżym powietrzu - pozwala to na zrozumienie zależności pomiędzy treningiem Indoor a Outdoor, dzięki czemu prowadzone zajęcia stają się jeszcze bardziej atrakcyjne i wiarygodne dla naszych klientów klubów fitness. Podczas szkolenia główny nacisk stawia się na indywidualne podjecie do każdego z kursantów, doskonalenie warsztatu pracy po przez wykłady teoretyczne, zadania praktyczne oraz kreatywną pracę w grupie.

Cena: 1500 zł z VAT – obowiązuje rejestracja oraz wpłata zaliczki 500 zł najpóźniej 14 dni przed planowanym szkoleniem