Mieszkasz w Poznaniu lub w okolicy i myślisz o kolarstwie nieco poważniej?

Chcesz osiągną wysoki poziom sportowy u boku Mistrzów Polski?

FTI Racing Team to klub i akademia kolarstwa szosowego, którego głównym trenerem jest Artur Kozal – utytułowany zawodnik kolarstwa amatorskiego, Mistrz Polski ze startu wspólnego, Mistrz Polski w jeździe drużynowej oraz dwójkami. Zwycięzca klasyfikacji generalnej Kolarskich Czwartków w sezonie 2014. Na swoim koncie ma ponad 60 wygranych wyścigów – maratony, starty wspólne, kryteria, czasówki. Absolwent AWF, z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor Indoor Cycling.

FTI Racing Team to przede wszystkim zawodnicy. Grupa składa się z ekipy PRO-mo, Akademii oraz personalnych podopiecznych. Sukcesem projektu jest jego skuteczność. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie systematyczna praca, która rozpoczyna się już w listopadzie i kończy we wrześniu. Treningi opierają się o zorganizowane zajęcia grupowe (indoor cycling, treningi obwodowe, treningi na siłowni, wspólne treningi kolarskie specjalistyczne i inne) a także o indywidualną współpracę z trenerem na pozostałe dni tygodnia. Spora część przygotować to również ZGRUPOWANIA (odnośnik do zakładki zgrupowania).

Wspólne zajęcia motywują, pozwalają na stały kontakt z trenerem,. który dzięki obserwacji zawodnika potrafi poprawić wiele istotnych kwestii – dla wielu naszych klientów są to zmiany kluczowe. Wspólne treningi to większe bezpieczeństwo na drodze, nauka zachowania w peletonie oraz możliwość obserwacji swoich postępów na tle innych zawodników.

FTI RACING TEAM to także korzyści CENY do JAKOŚCI oraz ILOŚCI

Okres ZIMOWY listopad-marzec:

Okres LETNI kwiecień-wrzesień:

Skontaktuj się z Trenerem i umów na bezpłatną konsultację: Artur Kozal artur@fti.com.pl tel. 505-155-223