Mieszkasz w Poznaniu lub w okolicy i myślisz o triathlonie nieco poważniej?

Chcesz osiągną wysoki poziom sportowy u boku wykwalifikowanych trenerów?

TRI Racing Team to klub i akademia triathlonu, którego głównym trenerem jest Łukasz Kisło i Jędrzej Wachowiak – specjaliści w pływaniu oraz bieganiu. Sekcję rowerową wspiera Artur Kozal – trener sekcji kolarskiej FTI.

TRI Racing Team to przede wszystkim zawodnicy. Grupa składa się z ekipy PRO-mo, Akademii oraz personalnych podopiecznych. Sukcesem projektu jest jego skuteczność. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie systematyczna praca, która rozpoczyna się już w listopadzie i kończy we wrześniu. Treningi opierają się o zorganizowane zajęcia grupowe (pływanie, indoor cycling, treningi obwodowe, treningi na siłowni, wspólne treningi kolarskie specjalistyczne i inne) a także o indywidualną współpracę z trenerem na pozostałe dni tygodnia. Spora część przygotować to również ZGRUPOWANIA (odnośnik do zakładki zgrupowania).

Wspólne zajęcia motywują, pozwalają na stały kontakt z trenerem,. który dzięki obserwacji zawodnika potrafi poprawić wiele istotnych kwestii – dla wielu naszych klientów są to zmiany kluczowe. Wspólne treningi to większe bezpieczeństwo, efektywniejsza współpraca z trenerem oraz możliwość obserwacji swoich postępów na tle innych zawodników.

TRI RACING TEAM to także korzyści CENY do JAKOŚCI oraz ILOŚCI

Okres ZIMOWY listopad-marzec:

Okres LETNI kwiecień-wrzesień:

Skontaktuj się z Trenerem i umów na bezpłatną konsultację: Jędrzej Wachowiak jedrzej@fti.com.pl tel. 502-750-681